Wyślij zapytanie
Grzejnik Clip Chrom - CLCRO373170
Grzejnik Clip Chrom - CLCRO373170
Clip Chromowany od marki PMH - CLCRO373170
Clip Chrom - rysunek techniczny - CLCRO373170
Producent:P.M.H.
Rozstaw podłączeń bocznych [mm] 258
Kolor chrom
Podłączenie grzałki elektrycznej brak możliwości montażu grzałki
Max. głębokość z zamocowaniem 70
Materiał stal
Gwarancja 5 lat
Wysokość grzejnika [mm]
373
Szerokość grzejnika [mm]
1700
Moc [W]
440

Clip Chrom 373 x 1700

Symbol produktu: CLCRO373170

Cena:
6068,82 zł
Podłączenie grzejnika
Wybierz kolor

Opis

Do najbardziej innowacyjnych i nietypowych form grzejnika dekoracyjnego zaliczyć można z pewnością model Clip. Nie tylko bowiem spełnia swoje funkcje grzewcze, lecz sama konstrukcja kaloryfera umożliwia wykorzystanie grzejnika jako suszarki do mokrych rzeczy przy zachowaniu nietypowego wyglądu stanowiącego interesującą ozdobę. Wizerunek grzejnika nawiązuje swym kształtem do biurowego spinacza, co stanowi dość innowacyjną konstrukcję. Z pewnością dopełni i ozdobi każde z pomieszczeń. Idealnie sprawdzi się w łazience, przedpokoju, jak również będzie stanowić ciekawą ozdobę w salonie. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, jak również doskonale dopełni tradycyjne wnętrze. Grzejnik dekoracyjny model CLIP oferowany przez renomowaną firmę P.M.H. z pewnością przykuje uwagę nadchodzących gości oraz trafi w gusta osób ceniących sobie innowacyjność oraz niespotykane rozwiązania. Użytkownik posiada do wyboru wersję pionową bądź też poziomą. Pozwoli to dopasować kaloryfer do posiadanego przez użytkownika miejsca i aranżacji wnętrza.


Model dostępny jest w różnorodnych wersjach kolorystycznych spośród całej palety barw RAL oraz kolorów specjalnych. Dodatkowo warto zauważyć również, iż producent zapewnił użytkownikowi wybór wymiaru spośród dwóch możliwych tj. 1250 x 373 mm lub 1700 x 373 mm. Zapewnia to możliwość wyboru wielkości do oczekiwań i wymagań klientów. Warto zauważyć również, iż rozstaw podłączeń oferowanego grzejnika wynosi 258 mm.


Warto podkreślić, iż w omawianym kaloryferze nie można zastosować grzałki elektrycznej i może być podłączony jedynie do instalacji wodnej.

 

Reklama

Grzejniki Vasco Niva