Ponadczasowy grzejnik Vasco ONI to połączenie harmonijnej konstrukcji, bezpiecznej dla środowiska, z niezrównaną łatwością obsługi.

 

Z  delikatnie zaokrąglonymi krawędziami i  cienką powierzchnią grzewczą budzi zachwyt w każdym wnętrzu. ONI dostępny jest we wszystkich kolorach VASCO.

 

Typ grzejnika ONI O-P ma jedno lub dwa wycięcia przeznaczone do wieszania ręczników. Dzięki temu jest niezwykle eleganckim, a także w pełni użytecznym grzejnikiem łazienkowym. Ponadto, perfekcyjne wycięcia tworzą prawdziwie technologiczny majstersztyk, ponieważ mają tak samo delikatne, z identycznym promieniem zaokrąglenia jak zewnętrzne krawędzie grzejnika.


Najcieńszy grzejnik dekoracyjny VASCO ONI (8 mm), jest teraz dostępny również w wersji elektrycznej typu O-NP-EL lub typu O-P-EL z wygodnymi wcięciami ułatwiającymi przewieszanie i suszenie ręczników. Oni-EL spełnia surowe europejskie wymagania dotyczące normy EcoDesign dla urządzeń elektrycznych. Ten grzejnik elektryczny jest wykończony z tyłu płaską osłoną w tym samym kolorze co przód, w której zintegrowana jest instalacja elektryczna. Moduł odbiornika elektrycznego, w tym przycisk gotowości i przycisku pamięci, jest prawie całkowicie niewidoczny.