Wyślij zapytanie
Podłączenie Completto

Dzięki Completto, nasz grzejnik wyposażony jest w specjalną wkładkę termostatyczną.

Kratki na grzejniki kanałowe VASCO

W standardzie grzejniki konwektorowe Vasco sprzedawane są bez kratki, którą należy dokupić. Dostępne są kratki ze szczeblami wykonanymi z aluminium lub z drewna. Na zamówienie możliwe jest także wykonanie kratek ze stali nierdzewnej.

Termostaty Stiebel Eltron do grzejników kamiennych

Kamienne grzejniki niemieckiej firmy z pewnością przypadną do gustu koneserom smaku. Do prawidłowego funkcjonowania potrzebują jednak termostatu, dzięki któremu możemy sterować kaloryferem i manipulować temperaturą w pomieszczeniu.

Obramowania do konwektorów Vasco

Przy wyborze grzejników kanałowych Vasco konieczne jest dobranie obramowania grzejnika, do dyspozycji mamy dwa podstawowe typy obramować: U i F, dostępne w trzech kolorach.

Grzałki Kermi

Firma Kermi posiada wiele grzejników łazienkowych oraz dekoracyjnych w swojej ofercie, które zasilane są za pomocą energii elektrycznej. Aby kaloryfer z takim podłączeniem działał odpowiednio, należy zastosować grzałkę elektryczną. Zapraszamy do zapoznania się z grzałkami z oferty firmy Kermi.

Termostaty do grzejników Glamox

Grzejniki Glamox z serii TLO, TPA i TPVD wyposażone są w kieszenie termostatów typu plug-in, które umożliwiają w prosty sposób dopasowanie urządzenia termostatycznego do indywidualnych potrzeb.