Wyślij zapytanie
Nowości marki Luxrad: Rebus i Optimus

Firma - jeden z wiodących polskich producentów grzejników – wprowadziła na rynek dwa nowe modele grzejników: Rebus i Optimus.

 

Firma Vasco stale rozwija swój punkt handlowy i magazynowy w Legnicy, czego dowodem jest stała dostawa dwóch najbardziej popularnych produktów. Grzejniki Niva oraz Flatline od tej pory dostępne są praktycznie od ręki.

Firma Instal Projekt posiada zróżnicowaną ofertę grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. W związku z kolejną podwyżką ceny stali, potrzebnej do produkcji kaloryferów, klienci będą musieli zapłacić więcej.

Podobnie jak wiele innych firm tak i my ulegliśmy zaletom portali społecznościowych i postanowiliśmy stworzyć nasz fanpage na najpopularniejszej stronie tego typu, czyli oczywiście Facebooku.

Wiosna to dobry czas, aby zaprezentować stworzone w pocie czoła nowe modele grzejników. Firma Vasco prezentuje nowy kaloryfer ze swojej sztandarowej serii Niva, który zainteresuje wszystkich, szukających ozdobnego modelu do swojej łazienki.

Firma Enix poinformowała, że w związku z podwyżką cen stali, zmuszona jest podwyższyć żądane kwoty za grzejniki drabinkowe. Do końca miesiąca, istnieje możliwość zamówienia w niższej cenie.

Form (FR) to najnowsza propozycja od polskiego producenta grzejników łazienkowych i dekoracyjnych Enix. Kaloryfer doda nutę świeżości w Twoim pomieszczeniu, co wpłynie na jego wizualne postrzeganie.

Chrom to bardzo specyficzny materiał, który doceniany jest przez wielu klientów. Nic dziwnego – jest to elegancka powłoka, która nadaje ciekawy efekt wizualny w całej łazience.

Kolejna promocja od firmy Vasco – po niezwykle udanej akcji, w której można było otrzymać ozdobny zawór do modelu Niva, tym razem dostajemy możliwość pomalowania grzejników Carre w dowolnym kolorze. I to oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat, co pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Ruban RB to nowoczesny model, który został zaprojektowany dla ludzi, którzy doceniają sztukę użytkową, a ten grzejnik jest niewątpliwie jej reprezentantem. Kaloryfer został stworzony i zaprojektowany przez polskie przedsiębiorstwo Enix.

Reklama

Grzejniki Vasco Niva