Wyślij zapytanie

Ruban RB to nowoczesny model, który został zaprojektowany dla ludzi, którzy doceniają sztukę użytkową, a ten grzejnik jest niewątpliwie jej reprezentantem. Kaloryfer został stworzony i zaprojektowany przez polskie przedsiębiorstwo Enix.

Podczas tworzenia nowego grzejnika projektanci coraz częściej próbują nawiązywać do konkretnego stylu, wydarzeń czy epok, co możemy zobaczyć po warstwie wizualnej danego kaloryfera. W przypadku Vintage '50 mam oczywisty ukłon w stronę minionych czasów, gdzie bezapelacyjnie panowały żeliwne modele.

Case Slim to jeden z najbardziej popularnych modeli, które znajdują się w ofercie marki Terma. Nic dziwnego, w końcu dostępny jest w wielu wariantach, a na dodatek można go spersonalizować pod własne potrzeby.

Firma Terma często wprowadza na rynek całkiem nowe grzejniki, aby nieco odświeżyć swoją bogatą ofertę. Tym razem mamy do czynienia z dwoma dekoracyjnymi drabinkami łazienkowymi, które znacząco odbiegają od klasycznych rozwiązań, dzięki swojej warstwie wizualnej.

Grzejnik Niva - Vasco

Ostatnia promocja odnośnie braku dopłaty za kolor w grzejnikach aluminiowych przysporzyła firmie Vasco sporo nowych klientów, dlatego marka zdecydowała się na kolejną specjalną ofertę. Tym razem dotyczy ona jednego z najbardziej rozpoznawalnych modeli dekoracyjnych - grzejnika Niva.

Grzejnik Kaszub - Terma

Kaszub jest to kolejny model żeliwnego grzejnika w ofercie marki Terma. Inspiracją do stworzenia tego kaloryfera był kaszubski haft, który jest tutaj obecny w formie dekoracyjnego ornamentu. Projekt grzejnika powstał w głowach Krzysztofa Michalaka oraz Bartosza Chylewskiego.

Grzejnik Cane - Terma

Nietuzinkowa forma grzejnika Cane skłania użytkownika do refleksji, skąd wziął się pomysł na tak nietypową konstrukcję. Kaloryfer znajdziemy w portfolio polskiej marki Terma, aczkolwiek za sam projekt odpowiada Jacek Ryń - zewnętrzny projektant, który od lat współpracuję z pochodzącą z Trójmiasta firmą.

Grzejnik dekoracyjny Crossroads - Jaga

Grzejnik dekoracyjny Crossroads to propozycja nietuzinkowego modelu ozdobnego, który zachwyci Twoich gości swoją warstwą wizualną. Kaloryfer powstał w ramach współpracy marki Jaga z projektantami reprezentującymi grupę Oreca.

Metropolitan - Technoline

Powłoka Technoline do tej pory stosowana była jedynie w modelach pokojowych Charleston. Firma Zehnder od teraz udostępnia możliwość nakładania tej powłoki również w grzejnikach dekoracyjnych z serii Metropolitan.

Grzejniki marki TomTon

Grzejniki marki TomTon to konwektorowe modele, które zachwycają użytkowników warstwą wizualną. Dzięki niej, kaloryfery sprawdzą się nie tylko w przedpokoju czy korytarzu, ale również salonie, kuchni czy nawet sypialni.

Reklama

Grzejniki Vasco Niva