Wyślij zapytanie

Brugman

Brugman - producent grzejników

Początek marki Brugman sięga już początków lat sześćdziesiątych, kiedy to Hans Brugman Sr. założył firmę w holenderskim Slochteren. Tak długa historia, oparta na tradycjach, zdobywaniu doświadczeń oraz intensywnym rozwoju, jest więc jednym z kluczy do sukcesu i powstania prawdziwego imperium na rynku grzewczym.

Pierwsze modele, tworzone przez markę, wykonywane były oczywiście ze stali i szybko stały się jednymi z najpopularniejszych produktów tego typu w całej Europie; pierwsze z grzejników miały formę kolumnową – w 1968 roku rozpoczęto zaś produkcję wariantów płytowych. W miarę wzrostu siły i potęgi marki Brugman, coraz bardziej automatyzowały się jej linie produkcyjne i intensywnie powstawały nowe oddziały, rozsiane po całej Europie, między innymi w Niemczech, Danii, Wielkiej Brytanii, Francji, a także Polsce. W roku 2004 firma, wraz z innymi, europejskimi producentami grzejników stalowych, utworzyła spółkę, w której znajduje się do dziś.

Zachwycające wzornictwo, ogromna różnorodność produktów pod względem technicznym i wizualnym sprawiają, że grzejniki Brugman stanowią doskonałą propozycję dla każdego.