Wyślij zapytanie

Intra M Chrom (Terma)

Grzejnik Intra M to popularny model uzupełniony o lustro w centralnej części urządzenia. Dostępna jest w powłoce chromowanej, co dodaje elegancji całemu projektowi i stawia kaloryfer wysoko wśród ozdobnych modeli polskiej firmy Terma.

 

Profile grzewcze mają przekrój kwadratu i wymiar 20 x 20 mm. Kolektory natomiast kształtem przypominają prostokąt, a ich wielkość sięga 30 x 40 mm. Znajdują się one na samym dole oraz na górze modelu. Całość jest estetyczna i elegancka, dzięki temu można montować ten grzejnik również w bardziej oficjalnych pomieszczeniach.

 

Model ten podłączany jest poprzez wejście dolne standardowe, 50 mm oraz boczne. Aby jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność grzejnika Intra M, należy dokupić wieszaki. Dzięki nim dostaniemy suszarkę do ręczników, element dekoracyjny oraz lustro z grzejnikiem w jednym.

 

Temperatura zasilania sięga 95 stopni Celsjusza maksymalnie, natomiast ciśnienie robocze nie może przekroczyć 0,8 MPa. Gwarancja trwa przez osiem lat jeśli chodzi o szczelność, natomiast trzy lata w przypadku powłoki.