Wyślij zapytanie

Step E (Irsap)

Step E to jeden z czterech grzejników wchodzących w skład minikolekcji Step, zaprojektowanej dla marki Irsap przez włoskiego projektanta - Antonio Citterio; nic więc dziwnego, że model ten jest zdobywcą RedDot Award 2014. Budową bardzo przypomina wariant B - ma formę drabinki łazienkowej, która przysłużyć się może do wieszania i suszenia ręczników, czy elementów garderoby.

Tym, co jednak odróżnia go od pozostałych modeli, jest elektryczne zasilanie. Oznacza to, że grzejnik Step E nie jest podłączany do instalacji centralnego ogrzewania i pracować może niezależnie od sezonu grzewczego, a więc i pory roku. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, które wymagają szybkiego, okresowego dogrzania i precyzyjnego wyznaczenia temperatury. Służy do tego elegancki, chromowany interfejs, który pozwoli na ustawienie jej w zakresie od 7 do 31 stopni Celsjusza, informując o stanie pracy poprzez zmienianie barwy (od niebieskiego po czerwony). Opcja „booster” umożliwia zaś nastawienie maksymalnej mocy na czas dwóch godzin.

Step E składa się z aluminiowych listew o wysokości 40 mm i wyposażony jest w cztery podłączenia do mocowania ściennego w kolorze, dopasowanym do grzejnika. Produkowany jest w trzech rozmiarach:

  • 775 mm x 500 mm,
  • 1255 mm x 500 mm,
  • 1735 mm x 500 mm;
  • głębokość każdego z nich wynosi 107 mm.

Wykończenia powierzchni: chrom, czarny chromowany, szary perłowy, biały perłowy, Quartz1, Quartz2, ciemny tytoń.