Wyślij zapytanie

Elegy (Sunerzha)

Grzejnik Elegy to odważny projekt drabinki łazienkowej, stworzony przez rosyjską markę Sunerzha. Profile grzewcze można podzielić na dwie grupy - z czego pierwsza to klasyczne, zwykłe poziome rurki. Natomiast druga, to wygięta literka „s”, co w efekcie daje ciekawy, trójwymiarowy efekt. Całość dopełniają okrągłe kolektory, które dzięki profilom są połączone.

 

Podłączeniami wodnymi, z których można skorzystać są dolne standardowe oraz krzyżowe. Ważne jest, że użytkownik może dodatkowo skorzystać z grzałki elektrycznej, którą można zamontować zarówno z prawej jak i lewej strony. Prosimy pamiętać, że kaloryfer może być użytkowany jedynie w orientacji pionowej, czyli grzałką w dół.

 

Jeśli chodzi o parametry pracy to te prezentują się naprawdę okazale. Temperatura pracy wynosi 105 stopni Celsjusza, natomiast ciśnienie robocze może sięgać nawet do 25 barów. Ta ostatnia wartość może być ważna dla ludzi, którzy w blokach mieszkalnych lub wieżowcach mieszkają np. na parterze.

 

Elegy dostępny jest w czterech wykończeniach oferowanych przez Sunerzhę. Są to takie barwy jak złoto, stal polerowana czy czarna perła oraz mała mieszanka pod nazwą kameleon. Szczególnie ta ostatnia zwraca na siebie uwagę nietuzinkowością, bowiem ciężko znaleźć na rynku coś chociaż podobnego. W każdym wypadku, grzejnik objęty jest aż dwudziestoletnią gwarancją producenta.