Wyślij zapytanie

Piano Pion (Irsap)

Kolekcja grzejników Piano włoskiej firmy Irsap to rozwiązanie dla klientów ceniących sobie elegancję, wydajność i niezawodność produktów. Grzejniki dostępne są w wielu wersjach różniących się układem profili (pionowy lub poziomy) ilością warstw profil grzewczych (Piano i Piano2) oraz wielkością grzejnika.

Wszystkie grzejniki z kolekcji Piano dostępne są z szerokim wyborem możliwych przyłączy hydraulicznych pozwalających na wygodne i dopasowane do istniejącej instalacji CO podłączenie grzejnika – sposób podłączeniowa należy wybrać w trakcie zamawiania grzejnika.

Grzejnik Piano Pion jest grzejnikiem wykonanym z pojedynczej warstwy profili grzewczych. Profile ułożone są pionowo. Przyłączem standardowym jest podłączenie boczne (prawe lub lewe) rozstaw przyłączy zależny od wybranej wysokości grzejnika.

Elementy konstrukcyjne i wyposażenie standardowe grzejników Piano:

  • profile grzewcze – stalowe, o spłaszczonym, owalnym przekroju 50 x 10 mm
  • kolektory zbiorcze – stalowe, okrągłe o średnicy 30 mm
  • montaż grzejnika – grzejnik wyposażany w estetyczny zestaw uchwytów do montażu naściennego, zestaw w kolorze grzejnika
  • zawory przyłączeniowe – w zestawie z grzejnikiem nie ma dołączonych zaworów przyłączeniowych, należy je dobrać w zależności od wybranego sposobu podłączenia do instalacji CO
  • odpowietrznik – w standardzie chromowany odpowietrznik

Grzejniki z serii Piano przeznaczone są do pracy w instalacjach o maksymalnej temperaturze pracy 4 bary i temperaturze nie przekraczającej 95°C.

Grzejniki Piano są dostępne w szerokiej palecie kolorów i wykończeń specjalnych z oferty Irsap. Kolorem podstawowym jest biały standardowy błyszczący.

Strona 1 z 3