W naszym sklepie na dobre zadomowiły się już produkty polskiej marki Terma. Nasza oferta została uzupełniona o wszystkie modele, a to oznacza, że każdy bez problemu znajdzie coś idealnego dla siebie.

 

W zasadzie wszystkie modele z powłoką lakierniczą, mogą zostać pomalowane na jeden z 250 kolorów. Dodatkowo część z nich występują również w chromie. Pozwala to znaleźć grzejnik idealnie skrojony pod nasze potrzeby, bo jak dobrze wiemy, kaloryfery nie są już tylko źródłem ciepłego powietrza, ale również elementami ozdobnymi, które muszą się odpowiednio prezentować.

Żeliwny grzejnik Oxford
Żeliwny grzejnik Oxford

 

W łazience na pewno sprawdzą się takie modele jak City, Lima czy Mantis. Profile grzewcze w tych drabinkach ustawiane są w taki sposób, aby ułatwiały suszenie mokrych ręczników lub innych tkanin. Wśród modeli dekoracyjnych warto zwrócić uwagę na grzejniki Cane, Case Slim czy choćby Sherwood. Namawiamy jednak Państwa do samodzielnego przeszukiwania strony - jesteśmy pewni, że znajdą Państwo grzejnik skrojony idealnie na miarę Państwa oczekiwań.

Drabinka łazienkowa Mike
Drabinka łazienkowa Mike