Czasami zdarza się, że potrzebujemy kupić dobry, solidny model "od ręki". Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom i w pełni zaktualizowaliśmy dział "Wyprzedaż i promocje".

 

Znajdą tutaj Państwo różnego rodzaju kaloryfery, który leżą na naszym magazynie i cierpliwie czekają na swojego nowego właściciela. Grzejniki te objęte są oczywiście normalną gwarancją swoich producentów, dlatego po kupnie takiego modelu można spać spokojnie. W naszej ofercie znaleźć można zarówno grzejniki łazienkowe, pokojowe jak i dekoracyjne.

Grzejnik Dafne - Terma
Grzejnik Dafne - Terma

 

Nasz magazyn pełny jest modeli różnych producentów, również oczywiście tych wiodących w postaci np. Termy, Zehndera, Irsapu czy Vasco. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości najlepiej jest skontaktować się z naszym działem handlowym - nasi specjaliści chętnie podpowiedzą, jaki model będzie dla Państwa najlepszy. Dział ten będzie stale rozwijany i z upływem czasu będzie można znaleźć tam kolejne kaloryfery ozdobne czy łazienkowe, które tworzone są przez najlepszych w tej branży.

Drabinka Flauto - Irsap
Drabinka Flauto - Irsap