Nietuzinkowa forma grzejnika Cane skłania użytkownika do refleksji, skąd wziął się pomysł na tak nietypową konstrukcję. Kaloryfer znajdziemy w portfolio polskiej marki Terma, aczkolwiek za sam projekt odpowiada Jacek Ryń - zewnętrzny projektant, który od lat współpracuję z pochodzącą z Trójmiasta firmą.

Cane - ozdobny model od marki Terma
Cane - ozdobny model od marki Terma

 

Inspiracją do stworzenia takiej formy była natura, a dokładniej wodne rośliny, które tworzą szuwary na brzegach jezior. Kaloryfer dzięki swej warstwie wizualnej może spokojnie występować jako ozdoba salonu, sypialni czy przedpokoju. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że model Cane można zamówić w wielu kolorach, co pozwala na idealne sparowanie go z już istniejącym otoczeniem.

 

Aby podłączyć kaloryfer do instalacji wodnej należy skorzystać z wejścia 50 mm, które w zależności od naszych potrzeb może znajdować się na środku, po lewej lub prawej stronie grzejnika. Jako dodatek można zastosować grzałkę elektryczną, która najbardziej sprawdzi się w przypadku, gdy na naszym osiedlu występują sezony grzewcze. Podobnie jak inne grzejniki tak i ten objęty jest ośmioletnią gwarancją producenta.

Kaloryfer Cane - Terma
Kaloryfer Cane - Terma