Ostatnia promocja odnośnie braku dopłaty za kolor w grzejnikach aluminiowych przysporzyła firmie Vasco sporo nowych klientów, dlatego marka zdecydowała się na kolejną specjalną ofertę. Tym razem dotyczy ona jednego z najbardziej rozpoznawalnych modeli dekoracyjnych - grzejnika Niva.

Grzejnik Niva od marki Vasco
Grzejnik Niva od marki Vasco

 

Teraz w cenie kaloryfera klient otrzymuje jedno akcesorium - poręcz lub zawór. Model podłączany jest do instalacji wodnej poprzez wejście dolne standardowe lub środkowe 50 mm, ale oferta promocyjna obejmuje obydwa typy zaworów. Dowolny wieszak z oferty Vasco to duże udogodnienie, bowiem dzięki temu grzejnik Niva może znaleźć się w łazience, gdzie będzie pełnić rolę modelu łazienkowego.

Zawór oraz poręcze - Vasco
Zawór oraz poręcze - Vasco

 

Dzięki tej promocji przede wszystkim oszczędzasz pieniądze, bowiem zarówno poręcz jak i zawory kosztują nawet ponad 500 zł. Jedno z nich możesz mieć za darmo, a zważając na to, że oferta specjalna ograniczona jest czasowo, warto czym prędzej wybrać odpowiedni dla siebie model i cieszyć się nowoczesnym grzejnikiem dekoracyjnym w Twoim domu.