Chrom to bardzo specyficzny materiał, który doceniany jest przez wielu klientów. Nic dziwnego – jest to elegancka powłoka, która nadaje ciekawy efekt wizualny w całej łazience.

 

Grzejnik Retro Chrom to jeden z przykładów na to, że pewne drabinki powinny być wykonywane w powłoce galwanicznej. Kaloryfer składa się z zaledwie kilku profili grzewczych, a stworzony został w oparciu o modele, które królowały w łazienkach kilkadziesiąt lat temu. Model sprzedawany jest wraz z dekoracyjnym zestawem zaworów regulacyjnych w cenie.

Grzejnik Retro Chrom - Terma
Grzejnik Retro Chrom - Terma

 

Grzejnik Yucca, produkcji szwajcarskiego Zehndera, popularność zdobył głównie w zachodniej Europie. Kaloryfer występuje w wersji asymetrycznej lub symetrycznej, ale jedyną różnicą jest w zasadzie rozkład profili grzewczych na kolektorach. Tak czy tak, świetnie będzie pasował zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych pomieszczeń.

Model Yucca - Zehnder
Model Yucca - Zehnder

 

Klasyczna drabinka łazienkowa Focus składa się masywnych kolektorów oraz prostych profili grzewczych. Konstrukcja została wygięta w lekki łuk, nadając jednocześnie prestiżową nutę całości. Model został stworzony przez firmę Enix i od wielu lat jest jednym z flagowych produktów polskiej marki.

Focus Chrom - Enix
Focus Chrom - Enix

 

Zachęcamy do naszego działu grzejniki chromowane, gdzie znajdą Państwo jeszcze więcej modeli w przystępnych cenach.