Form (FR) to najnowsza propozycja od polskiego producenta grzejników łazienkowych i dekoracyjnych Enix. Kaloryfer doda nutę świeżości w Twoim pomieszczeniu, co wpłynie na jego wizualne postrzeganie.

Nowość - Form FR od marki Enix
Nowość - Form FR od marki Enix

Budowa modelu opiera się o ozdobną ramę, która zespawana jest z prostokątnych rurek. W jej środku znajdują się symetrycznie ułożone, okrągłe profile grzewcze. Ich rola nie sprowadza się jedynie do oddawania ciepła do pomieszczenia, ale również do suszenia przemoczonych tkanin. Najczęściej będą to kąpielowe ręczniki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwiesić tam np. spodnie, które potrzebujemy „na już”.

Grzejnik Form (FR) - Enix
Grzejnik Form (FR) - Enix

 

Grzejnik Form (FR) może przybrać dowolny kolor z palety marki Enix. Do wyboru mamy sporą ilość barw, przez co kaloryfer idealnie dopasuje się do reszty pomieszczenia. Aby podłączyć model do instalacji hydraulicznej, należy skorzystać z wejścia środkowego 50 mm lub dolnego standardowego (po szerokości).

 

Form (FR) jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka dekoracyjnego grzejnika do łazienki. Firma Enix udziela pięcioletniej gwarancji na swój kaloryfer.

Form (FR) - rysunek techniczny
Form (FR) - rysunek techniczny