Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Wyczyść filtry

Beams (Vasco)

Nowoczesny grzejnik dekoracyjny wykonany z aluminium. Cechą charakterystyczną tego modelu jest zastosowanie szerokich, pionowych paneli o płaskiej powierzchni frontowej. Aluminiowe profile grzejnika łączone są ze sobą w technologii zaciskowej bez stosowania dodatkowych materiałów.

Model Beams został wielokrotnie doceniony w wielu prestiżowych konkurach, między innymi DOBRY DESIGN 2014 i reddot design award winter 2014.

Grzejnik Beams wyposażony jest w przyłącze dolne środkowe o rozstawie 50 mm, producent zaleca stosowanie kompaktowych zaworów przyłączeniowych, których zwarta budowa nie zaburza estetyki grzejnika.

Beams w standardzie produkowany jest w kolorze białym S600, a na zamówienie dostępny jest również w ograniczonej palecie kolorów specjalnych Vasco.

Grzejnik dostarczany jest w zestawie z kompletem zawiesi ściennych (zawiesia są schowane pod grzejnikiem w sposób niezaburzający prostej, symetrycznej bryły grzejnika) oraz automatycznym odpowietrznikiem.

Do grzejnika dostępna jest szeroka paleta dedykowanych wieszaków i poręczy, które doskonale sprawdzają się jako wieszaki na ręczniki.