Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Moc [W]
Producent
Wyczyść filtry

Step V (Irsap)

Linia grzejników dekoracyjnych Step zaprojektowana została przez Włocha, Antonio Citterio dla marki Irsap. Odznacza się ona niezwykłą klasą i luksusowym designem, który w żaden sposób nie jest jednak nachalny czy zbyt ozdobny; elementów dekoracyjnych w modelach  tej serii jest naprawdę niewiele, a wrażenie elegancji tworzą dostojne linie i wykorzystanie materiałów najwyższej jakości.

Step V to grzejnik, którego profile grzewcze ułożone są pionowo, przeznaczony jest więc do wnętrz, których będzie mógł stać się ozdobą. Taki układ rur pozwala też na optyczne wysmuklenie pomieszczenia, powiększenie i sprawienie, że będzie się ono wydawało wyższe. Elementy, z których składa się Step V są dość masywne (aluminiowe listwy o wysokości 70 mm), co nadaje grzejnikowi nieco modernistycznego charakteru; ich regularne rozmieszczenie czyni go bardziej harmonijnym, a łagodnie zaokrąglone linie dodają mu lekkości.

Model produkowany jest w trzech wysokościach: 600 mm, 1800 mm, 2000 mm, oraz czterech szerokościach: 670 mm, 910 mm, 1150 mm, 430 mm; głębokość każdego wariantu równa jest 107 mm. Dopuszczalne ciśnienie robocze modelu wynosi 4 bary, zaś maksymalna temperatura jego pracy - 95 stopni Celsjusza. W zestawie wraz z nim znajduje się komplet zaworów kolorystycznie dopasowanych do grzejnika, dwa ukryte zawory odpowietrzające 1/2” i osłona, cztery podłączenia do mocowania ściennego (w kolorze grzejnika).

Dostępne wykończenia powierzchni, które proponuje producent, pozwolą dodać grzejnikowi Step V jeszcze większej dozy nonszalancji i idealnie dopasować go do swojego wnętrza: czarny chromowany, chrom, biały perłowy, szary perłowy, Quartz1, Quartz2, ciemny tytoń.