Wyślij zapytanie

Heating TLO (Glamox)

Glamox Heating TLO to elektryczny grzejnik listwowy o wysokości tylko 180 mm. Niewielka wysokość grzejnika sprawia że doskonale nadaje się on do nowoczesnych pomieszczeń z nisko osadzonymi oknami. Możliwość montażu grzejnika nisko nad podłogą w połączeniu z jego małą wysokością i wyprofilowanymi wylotami ogrzewanego powietrza sprawia że bardzo skutecznie ogrzewa on niższe warstwy powietrza i zapewnia większy komfort cieplny w pomieszczeniu.

Cechą wyróżniającą ten model grzejnika jest zastosowanie specjalnie wyprofilowanego kształtu przedniej części grzejnika, dzięki czemu zapewniona jest optymalna cyrkulacja powietrza. Zastosowania skierowanych w stronę pomieszczenia wylotów ciepłego powietrza zapobiega powstawaniu smug i śladów sadzy na ścianie powyżej grzejnika.

Wspólną cechą grzejników Glamox Heating 3001 jest zastosowanie nowatorskiego systemu sterowników, które nie są na stałe wbudowane w grzejnik a działają na zasadzie plug-in (wtyczki), co daje możliwość dobrania najbardziej odpowiedniego typu sterownika. Dodatkową zaletą sterowników w grzejnikach Glamox Heating jest możliwość łączenia ich w sterowany centralnie system – w jednym z grzejników montowany jest sterownik typu master pozwalający na kontrolowanie pracy do 10 innych grzejników wyposażonych w tego samego typu sterownik w wersji slave. Więcej informacji o termostatach Glamox.

Grzejniki dostępne są w kolorze białym, jego obudowa wykonana jest ze stali galwanizowanej pokrytej emalią proszkową.

Standardowo grzejniki Glamox Heating produkowane są jako grzejniki naścienne (montowane  w prosty sposób za pomocą listwy montażowej) ale istnieje możliwość wyposażenia go w dodatkowe nóżki dzięki czemu powstanie wygodny, przestawny grzejnik stojący.

857,31 zł
771,58 zł
892,98 zł
803,68 zł
1004,91 zł
904,42 zł
1004,91 zł
904,42 zł
1237,38 zł
1113,64 zł