Wyślij zapytanie

Vintage 50 (Vasco)

Grzejnik Vintage '50 to kwintesencja klasy i prostoty; jak podpowiada jego nazwa, to model wzorowany na tak niegdyś popularnych żeliwnych wariantach żeberkowych, został jednak przystosowany do obowiązujących dziś, zwiększonych standardów, a nawet – wyprzedza je o krok.

 

Zasadniczą różnicą jest sam materiał, wykorzystany do wykonania produktu; i choć kiedyś zazwyczaj było to żeliwo, projektanci Vasco użyli do tego celu znacznie lżejszej stali. Drugim atutem jest natomiast zmodyfikowana budowa: przestrzenie pomiędzy poszczególnymi modułami zostały znacznie zwiększone, co zabiega kłopotliwemu osadzaniu się kurzu i pozwala na wygodne utrzymanie w czystości.

 

Informacje techniczne

 

Vintage '50 wykonany jest ze stalowej blachy o grubości 1,3 mm, tłoczonej i zgrzewanej oporowo. Jego powierzchnię zabezpiecza natomiast podkład anaforetyczny oraz farba proszkowa epoksydowo – poliestrowa. Dużym udogodnieniem jest też dostępność w dwóch wariantach: naściennym i wolnostojącym.

 

Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika sięga 5 bar, zaś dopuszczalna temperatura jego pracy: 110 stopni Celsjusza; produkowany jest z zestawem czterech przyłączy 1/2” i może zostać podłączony od boku. Ogromna ilość dostępnych rozmiarów pozwoli na dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza.

 

Strona 1 z 8

Reklama

Grzejniki Vasco Niva