Wyślij zapytanie

Tubus H2 (Instal Projekt)

Tubus H2 wchodzi w skład linii grzejników Tubus, marki Instal Projekt. Trzy, dostępne warianty H posiadają poziomy układ profili grzewczych, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w łazience czy kuchni pod względem praktycznym - z łatwością wysuszyć można na nich mokre ręczniki, ściereczki, czy elementy garderoby - a także (przy odpowiednich wymiarach) w przestrzeniach pod parapetami, czy na poddaszu, gdzie skosy uniemożliwiają montaż grzejnika pionowego. Tubus H2 to najbardziej podstawowa wersja ze wszystkich trzech modeli poziomych, odpowiednia do wnętrz o standardowym zapotrzebowaniu na ciepło - posiada dwurzędową głowicę.

Wizualnie można doszukać się w nim nawiązania do tradycji - jego elementy przypominają formą grzejniki modułowe (najczęściej odlewane) obecne kiedyś w prawie każdym domu. Są jednak o wiele smuklejsze i „lżejsze”, a odpowiednie między nimi przestrzenie umożliwiają łatwe utrzymanie w czystości.

Dane techniczne

Model Tubus  H2 produkowany jest w kilku opcjach rozmiarów: szerokościach 568 mm – 2000 mm i wysokościach 303 mm – 576 mm, przy niezmiennej głębokości 90 mm. Jego moc zależna jest od rozmiaru i przy parametrach 75/65/20 wynosi od 242 W do 1741 W; podłącza się go za pomocą przyłącza dolnego standardowego, bocznego (lewego lub prawego), oraz, opcjonalnie, krzyżowego. Wszystkie jego rury mają średnicę równą 25 mm, i wykonane są z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, pokrytej powłoką lakierniczą. Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika Tubus H2 wynosi 1,0 MPa, zaś temperatura pracy: 95 stopni Celsjusza.