Wyślij zapytanie

Purmo Hygiene (Purmo)

Purmo Hygiene to propozycja grzejnika płytowego, charakteryzującego się brakiem osłon oraz elementów odpowiadających za konwekcje. Taki model przystosowany jest do pracy w obiektach o wysokich wymaganiach higienicznych jak np. szpitale czy przychodnie. Pod względem wyglądu są bardzo podobne do klasycznych modeli płytowych, jednak ich budowa pozwala na łatwiejsze czyszczenie z kurzu oraz innych zabrudzeń. Z pewnością taki grzejnik znajdzie wielu zwolenników wśród alergików.

 

Higieniczny, ale kolorowy

 

Grzejniki higieniczne Purmo Hygiene standardowo malowane są na kolor RAL 9016, czyli klasyczny śnieżnobiały. Nie ma jednak problemu z wyborem innej barwy, a paleta producenta jest rozbudowana i bogata, co sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Podłączenie do instalacji wodnej odbywa się dzięki przyłączom bocznym, krzyżowym lub siodłowym. Ogólnie, do dyspozycji klienta przygotowane są cztery otwory 1/2”, po dwa na stronę.

 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal;
  • Maksymalna temperatura pracy: 110°C;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Zestaw: odpowietrznik, korek (opcjonalnie komplet mocowań ściennych);
  • Gwarancja: 10 lat.

Pamiętaj, że jeżeli chcesz zamówić grzejnik z kompletem mocowań ściennych, powinieneś zaznaczyć to na liście wyboru, przy składaniu zamówienia. Purmo Hygiene choć pomyślany jest jako grzejnik do pomieszczeń o wysokich wymagań higienicznych, świetnie odnajduje się również w domach i mieszkaniach.

Strona 1 z 6