Wyślij zapytanie

Purmo Plan Ventil Hygiene (Purmo)

Purmo Plan Ventil Hygiene jest nowoczesnym grzejnikiem płytowym, z idealnie płaskim frontem, który świetnie prezentuje się w salonie, sypialni, kuchni czy dowolnym innym pomieszczeniu. Dzięki swej konstrukcji, może być stosowany w pomieszczeniach szpitalnych, w gabinetach lekarskich, ale też jest dobry dla alergików. Cienkie, płaskie płyty odpowiadające za oddawanie ciepła są dostosowane do pracy w każdych warunkach.

 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal;
  • Maksymalna temperatura pracy: 110°C;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Zestaw: odpowietrznik, korek, wkładka termostatyczna z gwintem M30x1,5 (opcjonalnie komplet mocowań ściennych);
  • Gwarancja 10 lat.

Podłączenie do instalacji oraz kolorystyka

 

Grzejnik pokojowy Purmo Plan Ventil Hygiene ma w standardzie 6 otworów przyłączeniowych 1/2”. Dwa znajdują się na dole (po lewej lub prawej, w zależności od wyboru użytkownika), i cztery po bokach – dwa z lewej i dwa z prawej. Najczęściej w tym modelu wykorzystywane jest przyłącze dolne, ponieważ wtedy na górze dodatkowo znajduje się wkładka termostatyczna, czyli miejsce na głowicę do regulacji temperatury.

 

Płaski front grzejnika może, ale nie musi być snieżnobiały. Klient, za dopłatą, ma możliwość wyboru koloru kaloryfera z palety RAL oraz specjalnej firmy Purmo. Kaloryfer świetnie odnajdzie się w każdym domu, a brak ożebrowania i osłon pozytywnie wpływa na brak osadzania się kurzu i zanieczyszczeń.