Wyślij zapytanie

Purmo Plan Ventil Compact (Purmo)

Purmo Plan Ventil Compact jest to praktyczny i nowoczesny model, który może ogrzać spore pomieszczenie, a jednocześnie odpowiednio prezentuje się w salonie. W całości wykonany jest z wysokiej jakości stali, co zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu na wiele lat. Kaloryfer cechuje duża ilość możliwych do wykonania wymiarów, a co za tym idzie, łatwo znaleźć odpowiednią dla siebie wielkość. Dodatkowo, idealnie płaska płyta grzewcza, znajdująca się na froncie kaloryfera jest łatwa w czyszczeniu.

 

Dane techniczne

  • Materiał: stal;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 110°C;
  • Malowanie: kataforeza drugiej generacji (podkładowe), napylanie elektrostatyczne (końcowe);
  • Komplet: odpowietrznik, korek, komplet mocowań ściennych, wkładka zaworowa;
  • Gwarancja: 10 lat.

Przyłącza hydrauliczne i kolorystyka

 

Grzejnik Plan Ventil Compact charakteryzuje dolne podłączenie do instalacji wodnej, o rozstawie 50 mm w osiach. Należy pamiętać, że wewnętrzna rurka powinna być zasilająca. Przyłącze może znajdować się zarówno po lewej jak i prawej stronie, w zależności od wyboru. Dodatkowo, kaloryfer ma standardowe złącza po bokach, co stwarza dodatkowe możliwości podłączenia, jeżeli zaistnieje nagle taka potrzeba. Plan Ventil Compact można zamówić w wielu różnych kolorach, zarówno z dedykowanej palety Purmo jak i RAL. Mnogość wyboru stwarza duże możliwości aranżacyjne. Standardowo model lakierowany jest na kolor biały RAL 9016.

 

Plan Ventil Compact – dekoracja i użytkowość

 

Model bez problemu sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Łatwo też zamienić stare, żeliwne grzejniki na Plan Ventil Compact, ze względu na dopasowany rozstaw (przy odpowiedniej wysokości). Wysoka jakość wykonania, długi okres gwarancyjny oraz rewelacyjny płaski front to tylko wybrane zalety kaloryfera.

Strona 1 z 6