Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Arrow AR (Enix)

Grzejnik Arrow AR to drabinka łazienkowa, stworzony w oparciu o najnowsze technologie. Za jej wyprodukowanie odpowiedzialna jest polska firma Enix, czyli producent który od lat prężnie działa na rynku.

 

Budowa

 

Kaloryfer składa się z okrągłych profili grzewczych, o średnicy równej 22 mm. Pionowe kolektory zostały zaprojektowane o kształcie trójkąta, który ma lekko krańce. Ich wymiary to 56 mm x 34 mm. Został wykończony dzięki powłoce cyrkonowej i dodatkowo pokryto go lakierem. Gwinty wewnętrzne mają wymiar 1/2”. Całość jest lekko wygięta, co nadaje nowoczesny sznyt.

 

Dane techniczne

 

Maksymalna temperatura pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, natomiast ciśnienie robocze może sięgać 8 barów. Arrow AR można podłączyć do instalacji wodnej poprzez wejście dolne standardowe lub krzyżowe, a dodatkowo użytkownik może zastosować grzałkę elektryczną. Grzejnik wyposażony jest w konsole mocujące, które są w tej samej barwie co kaloryfer. Model Arrow AR jest dostępny w pełnej palecie kolorów producenta, a standardowym zabarwieniem jest biały RAL 9016. Warto zwrócić uwagę, że w przypadku innych barw niż podstawowa, głębokość montażu oraz rodzaj uchwyty (ale nie rozstaw) ulega zmianie. W przypadku pytań - prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.