Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Fiona (Terma)

Fiona to klasyczna drabinka łazienkowa produkowana przez cenioną polską firmę Terma. Grzejnik Fiona cechuje się prostą konstrukcją – jego podstawę stanowią pionowe kolektory o kwadratowym przekroju 30 x 30 mm, połączone poziomymi profilami o przekroju okrągłym 22 mm.

Poziome profil grzejnika ułożone są w grupach po 4, a pomiędzy poszczególnymi grupami pozostawione zostały większe odległości pozwalające na suszenie na grzejniku ręczników. W zależności od wybranej wysokości grzejnika profile tworzą od 2 do 7 większych przestrzeni.

Grzejnik Fiona może procować w systemach grzewczych o ciśnieniu roboczym nie przekraczającym 1.0 MPa i temperaturze do 95°C.

Grzejnik dostępny jest w 6 wysokościach i 5 szerokościach, możliwe jest dobranie odpowiedniego systemu podłączenia do instalacji CO dzięki czemu dopasowanie grzejnika do istniejącej instalacji jest prostsze i nie wymaga zbędnych przeróbek.

Szczegółowy opis przyłączy instalacyjnych dostępnych w ofercie Termy dostępny w dziale porad technicznych: Podłączenia grzejników Terma

Fiona dostępna jest w pełnej palecie kolorów specjalnych Terma, przy czym kolorem podstawowym jest kolor biały, pozostałe kolory dostępne na zamówienie za dopłatą.

Grzejnik jest przystosowany do montaży grzałki elektrycznej – może być wykorzystany jako grzejnik wodno-elektryczny lub zasilany w 100% elektrycznie. Wersja elektryczna dostępna w dziale grzejniki elektryczne.