Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Lena (Terma)

Drabinka łazienkowa, która będzie pasować do każdego wnętrza? Projektanci firmy Terma również postawili sobie to pytanie i w efekcie otrzymujemy kaloryfer Lena, złożony z kwadratowych kolektorów oraz okrągłych profili grzewczych. Model można zamówić w 1 z 250 kolorów, dzięki czemu bez problemu wynajdziesz swój ulubiony.

 

Grzejnik dostępny jest w dużej ilości rozmiarów oraz mocy grzewczych, co pozwala na precyzyjne dopasowanie modelu Lena do swoich potrzeb. Podłączenie do instalacji wodnej może odbyć się np. poprzez wejście dolne standardowe, dolne środkowe lub z rurką zanurzeniową. Dodatkowo można zastosować grzałkę elektryczną, która pozwoli na korzystanie z kaloryfera przez cały rok.

 

W zestawie z modelem Lena znajdziemy odpowietrznik oraz konsole mocujące, dzięki którym można zawiesić grzejnik na ścianie. Dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 1000 kPa, z kolei maksymalna temperatura pracy wynosi 95 stopni Celsjusza. Gwarancja na model udzielana jest na osiem lat i obejmuje powłokę lakierniczą oraz szczelność.