Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Zeno Wing (Zehnder)

Zeno Wing jest to drabinka łazienkowa, która wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów estetycznym wykonaniem oraz niezwykłą funkcjonalnością. Model został stworzony przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Zehnder, które od lat piastuje niezwykle wysoką pozycję wśród producentów kaloryferów.

Funkcjonalność i minimalizm

Grzejnik łazienkowy Zeno Wing jest to perfekcyjne połączenie wieszaka i źródła ciepłego powietrza. Rozkładane półki pozwalają na suszenie mokrych ręczników oraz ubrań, a dzięki temu, że są rozkładane, pozwala to na idealne wykorzystanie modelu łazienkach, które nie posiadają dużej wolnej przestrzeni. Są oczywiście ogrzewane, gdyż woda przechodzi przez nie jak przez zwykłe profile grzewcze.

 

Przy wysokościach 788 mm i 1184 mm mamy do czynienia z jedną półką, a przy wysokości 1688 z dwiema.

 

Dane techniczne:

 

Kaloryfer zbudowany jest ze stali. Maksymalne obciążenie jednej półki wynosi 4 kg. Aby podłączyć model do instalacji wodnej należy skorzystać z przyłącza dolnego standardowego lub środkowego 50 mm. Grzejnik Zeno Wing dostarczany jest z 6 otworami, spośród których 4 należy zaślepić. Istnieje możliwość podłączenia grzałki elektrycznej.