Wyślij zapytanie

FLAT-P-LINE (Vasco)

Grzejnik Flat-P-Line to nowoczesny, niski model dekoracyjny stworzony przez firmę Vasco. Kaloryfer produkowany jest w dwóch typach:

  • T22 - z dwoma konwektorami i dwoma płytami
  • T33 - z trzema konwektorami i trzema płytami

Grzejnik dostępny jest standardowo w kolorze białym S600, co w języku Vasco oznacza drobną strukturę połączoną z czystym RAL 9016. Dodatkowo, użytkownik może skorzystać z palety Metallic Grey, w której znajdzie kilka interesujących barw. Ciekawa sytuacja jest z podłączeniami grzejnika Flat-P-Line - użytkownik może skorzystać z bocznego lewego i prawego, krzyżowego z zasilaniem z lewej lub prawej oraz z dolnych - środkowego i prawego 50mm. W przypadku tych dwóch ostatnich jest też wkładka zaworowa znajdująca się z prawej strony u góry. Jeśli zdecydujesz się na inne przyłącza, należy ją wymontować z urządzenia.

 

Dodatkowo podczas zakupu należy wybrać, czy ma być to model naścienny czy też wolnostojący. W zależności od wybranej wielkości, otrzymuje się różne ilości nóżek lub zawiesi ściennych. Flat-P-Line nie ma możliwości podłączenia grzałki elektrycznej w żadnym z wariantów. W wyposażeniu standardowym użytkownik znajdzie dekoracyjny chromowany odpowietrznik, wspomnianą wkładkę zaworową oraz korki zaślepiające. Maksymalna temperatura pracy wynosi aż 120 stopni Celsjusza, a ciśnienie robocze może sięgać 6 barów. Gwarancja na grzejnik trwa przez dziesięć lat.