Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Aero H (Terma)

Grzejnik Aero H to model grzejnika dekoracyjnego, stworzone przez polską firmę Terma. Kaloryfer zbudowany jest na planie prostokąta w orientacji poziomej, a cechą wyróżniającą go są otwory, rozmieszczone na froncie.

 

Aero H posiada wiele możliwości podłączeń do instalacji wodnej, aczkolwiek nie można zamontować grzałki elektrycznej. Więcej o podłączeniach grzejników Terma przeczytasz w naszym artykule. Co najlepsze, wszystkie kolory oferowane przez firmę Terma są w cenie, dzięki czemu można dopasować barwę urządzenia do swojego pomieszczenia bez żadnych dopłat. Dodatkowo użytkownik może, przy zastosowaniu odpowiedniego zaworu, zamontować głowicę termostatyczną, która będzie utrzymywała żądaną przez nas temperaturę. W zestawie z grzejnikiem znajduje się odpowietrznik oraz komplet konsol mocujących.

 

Maksymalna temperatura pracy to 95 stopni Celsjusza, a ciśnienie robocze może wynosić do 0,7 MPa (7 barów). Aero H to po prostu dobry grzejnik, który z powodzeniem będzie służył użytkownikowi przez wiele lat. Terma udziela na swój wyrób ośmioletniej gwarancji, która obejmuje szczelność oraz powłokę.