Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Evia (Purmo)

Żaden grzejnik nie sprawdzi się w łazience równie dobrze, co nowy model Purmo - Evia. Mimo, że można określić go mianem modelu drabinkowego, w żadnym wypadku tradycyjnego wariantu tego typu nie przypomina.

Wszystko za sprawą asymetrycznej budowy - szerokie, poziome profile grzewcze zamontowane są od boku kolektorów, tworząc nowoczesną, geometryczną bryłę; Evia wyposażona została również w dodatkowe profile lekko, łukowato wygięte do frontu - elementy te można dowolnie odchylać, co jeszcze bardziej ułatwia wieszanie nań ręczników.

Dane techniczne

Maksymalne ciśnienie robocze modelu wynosi 4 bary, zaś dopuszczalna temperatura jego pracy - aż 110 stopni Celsjusza. Wykonano go z najwyższej jakości stali, pokrytej podkładem anaforetycznym i pomalowanej metodą napylania elektrostatycznego. Podłączenie, dostępne dla grzejnika, to dolne lewe lub prawe. Grzejnik produkowany jest w dwóch rozmiarach: 1357 mm x 600 mm oraz 1657 mm x 600 mm; jego moc wynosi kolejno (przy parametrach 75/65/20) 758 W i 896 W. Kolor podstawowy to biały RAL 9016, pozostałe odcienie z palety Rettig 2016 dostępne są na zamówienie.

Grzejnik Evia objęty jest aż dziesięcioletnią gwarancją producenta.

4544,85 zł
5603,88 zł