Wyślij zapytanie

Wysokość grzejnika [mm]

Szerokość grzejnika [mm]

Rozstaw podłączeń dolnych [mm]

Moc [W]

Producent

Kategorie

Minuette (Irsap)

Grzejnik Minuette, włoskiej marki Irsap, to jeszcze jedna propozycja skierowana w stronę wielbicieli stylu vintage. Żaden inny model nie doda wnętrzu takiej dozy klasy, szyku i elegancji, jak ten wariant retro. Mimo, że Minuette to grzejnik łazienkowy, dzięki swemu designowi śmiało znaleźć się może w najbardziej reprezentatywnych wnętrzach domu, po salony i sypialnie.

Lekka, subtelna i niezwykle harmonijna budowa doda czaru pomieszczeniu, gwarantując przy tym doskonałą wydajność i funkcjonalność – Minuette jest wariantem drabinkowym, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w roli wieszaka lub suszarki na ręczniki. Duże odstępy między poziomymi rurami gwarantują mu estetyczny, łagodny design oraz praktyczność.

Minuette wykonany jest ze stali; zarówno jego kolektory, jak i profile grzewcze maja przekrój okrągły o średnicy mierzącej 30 mm. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi aż 15 bar, zaś dopuszczalna temperatura pracy - 95 stopni Celsjusza.

W komplecie z grzejnikiem znajdą Państwo korek zaślepiający, zawór odpowietrzający, dwa mocowania ścienne w kolorach dopasowanych do grzejnika, zestaw rozet i otulin na rury, oraz zawór zasilający i zawór odcinający w komplecie z miedzianymi złączkami.
Eleganckie, dedykowane grzejnikowi wykończenia powierzchni uczynią go jeszcze bardziej gustownym - dostępny w wersji chrom, złoto raz matowy brąz.

2552,25 zł
1888,67 zł
3387,42 zł
2506,69 zł
4217,67 zł
3121,08 zł
5081,13 zł
3760,04 zł

Reklama

Grzejniki Vasco Niva