Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Tulipa Pionowa (Vasco)

Tulipa pionowa to dekoracyjny grzejnik Vasco, stworzony dla zwolenników nowoczesnej surowości. Cecha ta jest swoistą ozdobą modelu i z pewnością doceniona zostanie przez wszystkich koneserów tego typu wzornictwa. Pozbawienie grzejnika dekoracyjnych elementów uwydatniło jego celowo skromną budowę i nietuzinkowe rozwiązania konstrukcyjne.
Tym, co przede wszystkim przyciąga wzrok w Tulipie, jest nietypowe ułożenie profili grzewczych – są płaskie, mają przekrój prostokątny, ułożone zostały jednak węższym bokiem do frontu; dzięki temu pomiędzy poszczególnymi elementami powstały znaczne przerwy, w intrygujący sposób zmieniające proporcje.

Grzejnik produkowany jest w dwóch wersjach: TV1 oraz TV2, posiadających odpowiednio jeden i dwa rzędy profili grzewczych. Udoskonalona wersja nada się więc świetnie do wnętrz o większym zapotrzebowaniu na ciepło.
Tulipa pionowa wykonana jest z zastosowaniem zgrzewania oporowego, które pozwala na uniknięcie widocznych spoin, a następnie pokrywana podkładem kataforetycznym i farbą proszkową, epoksydowo – poliestrową.
Maksymalna temperatura pracy Tulipy wynosi 110 stopni Celsjusza, zaś dopuszczalne ciśnienie robocze: 4 bary, możliwe do zwiększenia do 10 bar na życzenie klienta. Podłączenie hydrauliczne szczególnie zalecane przez producenta to dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm.

Strona 1 z 5