Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Kategorie
Wyczyść filtry

Relax Renova (Irsap)

Relax Renova to nowoczesny grzejnik włoskiej marki Irsap, posiadający płaski front. Jest więc jednym z bardziej uniwersalnych i eleganckich rozwiązań do bardzo różnorodnych wnętrz - gładka płyta modelu idealnie „scali” się ze ścianą lub wyróżni na jej tle, w zależności od kolorystyki wybranej przez klienta.

Relax Renova spisze się więc w niemal wszystkich salonach czy sypialniach, a także łazienkach, dzięki geometrycznemu wieszakowi, o który grzejnik może zostać uzupełniony.

Informacje techniczne

Relax Renova składa się z płyty grzewczej, maksymalna temperatura jego pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, zaś dopuszczalne ciśnienie robocze - 4 bary. Na życzenie dostępna jest również głowica termostatyczna. Model produkowany jest w ogromnej liczbie rozmiarów, może być montowany w pionie lub poziome (dwie wersje grzejnika) - wersja idealna pod okienny parapet.

Ukryte przyłącze hydrauliczne, w które wyposażony jest grzejnik, skutecznie maskuje zawory, dzięki czemu znacznie zwiększa jego walory estetyczne. Podłączenie tego typu przystosowano do instalacji z lewej lub prawej strony.

Wiele dostępnych kolorów i odcieni pozwoli zaś na dopasowanie grzejnika do każdego gustu i upodobań: kolory z serii Classic, Special, Galileo, Leonardo, oraz kolory RAL.

Rozstawy przyłączy w grzejniku zależne są od wybranej wersji i dla określonych wymiarów grzejnika dostępne są przyłącza z określoną możliwością regulacji. Szczegółowe dane i zakresy regulacji podłączenia grzejnika przedstawione zostały w poniższych tabelach.

Rozstaw podłączeń dostępny przy bocznym podłączeniu grzejnika - wersja lewa lub prawa
Rozstaw podłączeń dostępny przy bocznym podłączeniu grzejnika - wersja lewa lub prawa

 

Rozstaw podłączeń dostępny przy dolnym podłączeniu grzejnika
Rozstaw podłączeń dostępny przy dolnym podłączeniu grzejnika