Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Angus (Terma)

Angus to jeden z najpopularniejszych modeli grzejników dekoracyjnych firmy Terma. Swoją popularność zawdzięcza on ciekawej formie oraz dostępności w wielu wariantach wymiarów i układu grzejnika.

Grzejnik Angus dostępny jest w 3 podstawowych wariantach:

Angus Pion (Vertical)

Wersja o pionowej budowie, dostępna w pięciu wersjach rozmiarów.
Dla grzejników Angus Pion dostępne są podłączenia: dolne środkowe o rozstawie 50 mm (ZX), dolne lewe 50 mm z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika (Y8), dolne prawe 50 mm z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika (Y1), dolne standardowe (SX).

Angus Poziom (Horizontal)

Grzejnik o budowie poziomej, dostępny w pięciu różnych wersjach rozmiarów. Dla poziomej wersji grzejnika Angus dostępne są następujące rodzaje przyłączy:

  • dolne lewe o rozstawie 50 mm (YL)
  • dolne prawe o rozstawie 50 mm (YP)
  • dolne lewe 50 mm z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika (Y8),
  • dolne prawe 50 mm z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika (Y1)

oraz w wersji jako grzejnik elektryczny istnieje możliwość wykonania grzejnika z grzałką po lewej (E1) lub po prawej (E8) stronie.

Angus Ścianka Działowa (DW)

To wersja grzejnika przygotowana specjalnie z myślą o montażu grzejnika w formie ścianki działowej – jest to wersja pionowa grzejnika ze zmienionym systemem montażu pozwalającym na zamontowanie grzejnika w formie stojącej prostopadle do ściany.
Podobnie jak w przypadku wersji pionowej dla grzejników Angus DW dostępne są podłączenia: dolne środkowe o rozstawie 50 mm (ZX), dolne lewe 50 mm z możliwością podłączenia grzałki po prawej stronie grzejnika (Y8), dolne prawe 50 mm z możliwością podłączenia grzałki po lewej stronie grzejnika (Y1), dolne standardowe (SX).

 

Wszystkie grzejniki Angus wykonane są ze stalowych profili o przekroju prostokątnym 30 x 40 mm. Grzejnik dostępny jest w pełnej palecie kolorów specjalnych Terma, a kolorami standardowymi (dostępnymi w cenie podstawowej) jest biały (RAL 9016) i RAL 3020 – czerwony.