Wyślij zapytanie

Wysokość grzejnika [mm]

Szerokość grzejnika [mm]

Rozstaw podłączeń dolnych [mm]

Moc [W]

Producent

Relax 15 (Irsap)

Relax to kultowy model grzejnika dekoracyjnego włoskiej firmy Irsap. Cechą wyróżniającą go na tle innych grzejników jest zastosowanie idealnie płaskiego frontu grzejnika. Grzejnik Relax dostępny jest w 4 podstawowych wersjach: Relax 15, Relax 48, Relax Soft i Relax Twin Power.

Grzejnik Relax 15 to wersja grzejnika o niewielkiej głębokości zabudowy – jedynie 67 mm.

Grzejniki Relax dostępne są w szerokiej palecie kolorów i wykończeń specjalnych Irsap, łącznie z wykończeniem Miedź i Mosiądz Vintage, Wall Finished i stal nierdzewna.

Dodatkową zaletą tego modelu grzejnika jest zastosowanie ukrytego systemu przyłączy do instalacji CO co korzystnie wpływa na estetyką zarówno samego przyłącza jak i całego grzejnika. W cenie grzejnika zawarty jest zestaw przyłączeniowy o rozstawie 50 mm – jest on zamontowany i przetestowany, dzięki czemu instalacja i podłączenie grzejnika jest maksymalnie uproszczone. Poza zaworem do grzejnika załączone są adaptery konieczne do połączenia zaworów z instalacją CO – adapter na miedź i na PEX. W zestawie z grzejnikiem dostarczany jest również zestaw do montażu naściennego i chromowany odpowietrznik.

Parametry pracy grzejników Relax:

  • ciśnienie robocze: max 4 bary
  • temperatura robocza: max 95°C

Reklama

Grzejniki Vasco Niva