Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Puls (Instal Projekt)

Puls to grzejnik dekoracyjny, stworzony przez polską markę Instal Projekt. Poza atrakcyjnym wyglądem, kaloryfer może pochwalić się niemałą funkcjonalnością, wynikającą bezpośrednio z budowy.

 

Grzejnik składa się z profilu (który może też nazwać kształtownikiem) o przekroju kwadratowym, którego wymiar to 30 x 30 mm. Przez taki kształt, model będzie pasował do kwadratowej armatury łazienkowej, bowiem na jego kształtowniku można umieścić nieco tekstyliów do suszenia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zamontować kaloryfer w salonie, kuchni czy przedpokoju.

 

Podłączenie do instalacji może odbyć się tylko poprzez wejście dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm, a punkty zasilania i powrotu są dowolne - zależą od zastosowanych zaworów. Przyłącza mają wymiar 1/2”. Ciśnienie roboczy wody może sięgać do 1,0 MPa, czyli 10 barów. Temperatura pracy nie może przekraczać 95 st. C. W zestawie znajdziemy dodatkowo odpowietrznik, zestaw montażowy oraz instrukcję. Firma Instal Projekt udziela na swój wyrób ośmioletniej gwarancji.