Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Soul (Irsap)

Jeśli pragniecie Państwo urozmaicić swoje wnętrze nowoczesnym, geometrycznym produktem o oszczędnym, ale niezwykle efektownym designie - zachęcamy do zwrócenia uwagi na drabinkę łazienkową Soul. Marka Irsap zadbała oczywiście, aby jakość i wydajność grzejnika znalazła się na równym poziomie z jego estetyką, co poskutkowało powstaniem modelu, który zachwyci każdego zwolennika nowoczesności.

Soul to drabinka łazienkowa, niech jednak nie zmyli Was nazwa jego kategorii - dzięki odpowiedniemu wyglądowi i budowie, śmiało zagościć może również we wnętrzach o innym przeznaczeniu, od holu, po salony. Słowem, które doskonale opisuje formę grzejnika, bez wątpienia jest „geometria”; budowa bryły osiągnięta została dzięki użyciu szerokich, płaskich, i bardzo blisko siebie ułożonych profili grzewczych. Doskonale kontrastują one ze stosunkowo subtelnymi, pionowymi kolektorami, które widoczne są w sporych przerwach między poziomymi rurami. Całość tworzy zaskakującą, oryginalną i bardzo efektowną konstrukcję.

Dane techniczne

Grzejnik Soul może osiągnąć maksymalną temperaturę pracy, równą 95 stopni Celsjusza, zaś jego dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary. Posiada nagwintowania na końcówkach kolektora gór. i dol. 1/2” gas prawe, oraz podłączenie dolne 50 mm. Kolektory modelu mają przekrój okrągły o średnicy 30 mm, profile zaś - prostokątny, mierzący 50 mm x 10 mm. Profile mogą być skierowane w lewą lub prawą stronę, zależnie od wybranego podłączenia hydraulicznego.

1689,87 zł
2049,17 zł
2666,42 zł