Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Clevo (Instal Projekt)

Grzejnik Clevo to funkcjonalna drabinka łazienkowa, uzupełniona o specjalną półkę. Ułatwia ona suszenie odzieży lub ręczników, a na dodatek zwiększa miejsce, na którym możemy coś powiesić. Najciekawsze w tym modelu jest to, że wspomniana półka może mieć ten sam lub inny kolor niż sam grzejnik. Pozwala to na puszczenie wodzy fantazji i złożenie ciekawej hybrydy np. połączenia zieleni z czerwienią czy bieli i żółci.

 

Budowa grzejnika przedstawia się następująco - pionowe kolektory w kształcie literki „D” są połączone poprzez poziome, okrągłe profile grzewcze. Producent zaleca podłączenie dolne standardowe, ale możliwe jest jeszcze przyłącze krzyżowe góra/dół. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo używać grzałki elektrycznej.

 

Maksymalna temperatura pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, z kolei ciśnienie robocze nie może przekraczać 1,0 MPa. Firma Instal Projekt udziela na swój model ośmioletniej gwarancji, co świadczy o zaufaniu do własnego produktu.

 

W zestawie, oprócz oczywiście grzejnika, znajdziemy odpowietrznik, instrukcję, kartę gwarancyjną oraz elementy potrzebne do naściennego montażu. Jeśli szukasz nietuzinkowej drabinki łazienkowej, to postaw na model Clevo z funkcjonalną półką.