Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Pola One (Terma)

Pola One to drabinka łazienkowa uzupełniona o specjalną grzałkę, która tworzy z kaloryferem wspólną całość. Zapewnia ona szereg różnych funkcji, których w standardowym grzejniku nie ma co szukać. Za stworzenie i zaprojektowanie modelu Pola One odpowiedzialne jest przedsiębiorstwo handlowo-produkcyjne Terma z siedzibą w Trójmieście.

 

Grzałka elektryczna wyposażona jest m.in. w systemy ochronne, które nie pozwolą na pracę w suchym kaloryferze, bronią przed zamarznięciem oraz nadmiernym przegrzaniem. Dodatkową funkcją jest tzw. Timer, czyli pełne grzanie przez dwie godziny, po których grzejnik przestaje działać. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy szybko coś wysuszyć. Producenci chwalą urządzenie, ze względu na niski pobór mocy podczas stanu czuwania.

 

Profile grzewcze mają średnicę 22 mm, natomiast kolektory są kwadratowe o wymiarach 30 x 30 mm. Maksymalna temperatura pracy wynosi 82°C, natomiast dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 1,0 MPa. Gwarancja na grzejnik udzielana jest na osiem lat.