Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Shark (Instal Projekt)

Jeśli poszukujecie rozwiązania idealnego do surowego, minimalistycznego wnętrza, grzejnik Shark oferowany przez markę Instal Projekt z pewnością okaże się idealny. Shark jest jedną z prostszych drabinek łazienkowych producenta, ale jego prostota nie ma nic wspólnego z nudą. Forma i konstrukcja modelu została tak przemyślana i wyważona, że doceni ją każdy koneser stylu industrialnego.

Budowa grzejnika

Shark składa się wyłącznie z rur o przekroju kwadratowym; jego pionowe kolektory (30 mm x 30 mm) to fundament pod profile grzewcze (20 mm x 20 mm), które ułożone są od frontu tych pierwszych. Tworzy to efekt „chłodu” i minimalizmu, a przy tym pozwala na zachowanie bardzo spójnej i harmonijnej kompozycji. Poziome rury modelu pogrupowane zostały po cztery - między każdą z czwórek występuje nieco większa przerwa, która pozwala na swobodne powieszenie ręcznika czy elementów garderoby; gdyby jednak miejsce to okazało się niewystarczające, grzejnik uzupełnić można o dyskretne wieszaki.

Parametry techniczne.

Maksymalne ciśnienie robocze modelu wynosi 1,0 MPa, zaś dopuszczalna temperatura jego pracy – 95 stopni Celsjusza. Posiada przyłącza G 1/2”, podłączany jest od dołu. Może osiągnąć moc (przy parametrach 75/65/20) od 445 W, do 861 W. Wykonano go z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej i pokryto powłoką lakierniczą.