Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Quadrus Bold (Terma)

Quadrus Bold to nowoczesny grzejnik łazienkowy o prostej, geometrycznej formie i dużej mocy grzewczej. Grzejnik wykonany jest z kolektorów o kwadratowym przekroju 30 x 30 mm i poziomych profili o spłaszczonym, prostokątnym przekroju 40 x 10 mm. Profile grzejnika ukształtowane są w kształt litery „C” i są one osadzone w przednich częściach kolektorów.

Dodatkowo grzejnik posiada drugą warstwę profili grzewczych znajdujących się pomiędzy kolektorami na całej wysokości grzejnika.

Ze względu na swoją konstrukcję grzejnik doskonale nadaje się do łazienki gdzie świetnie sprawdzi się jako suszarka na ręczniki, a jednocześnie grzejnik dzięki dużej ilości profili grzewczych osiąga dużą moc grzewczą.

Grzejniki Quadrus Bold w standardzie produkowany jest z przyłączem dolnym standardowym (SX), możliwe jest również wykonanie grzejnika z podłączeniem dolnym środkowym o rozstawie 50 mm (ZX) (opcjonalnie z możliwością podłączenia grzałki Z1 lub Z8).

Grzejnik może zostać wyposażony w grzałkę i działać jako grzejnik wodno-elektryczny lub jako jako grzejnik zasilany w 100% elektrycznie – grzałka może znajdować się po lewej (E1) lub prawej (E8) stronie.

Grzejnik produkowany jest w pełnej palecie kolorów specjalnych Terma, a kolorem podstawowym jest biały lub Metallic Stone.

Grzejnik przystosowany jest do pracy w instalacjach o maksymalnej temperaturze 95°C i maksymalnym ciśnieniu roboczym do 1 MPa.