Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Iguana Aplano (Jaga)

Kolekcja grzejników Iguana

Cała kolekcja grzejników z serii Jaga Iguana jest inspirowana rysunkiem słońca. Pionowe profile grzewcze mają przekrój trójkąta, o wierzchołku skierowanym w stronę pomieszczenia. Modele z tej serii dostępne są w wersji naściennej, narożnej, wolno stojącej i do obudowania filarów. Poza zastosowaniem nietypowych, trójkątnych profili grzejniki Iguana wyróżniają się zastosowaniem skomplikowanego systemu niemal niewidocznych kolektorów.

Wersja grzejnika Iguana Aplano

Iguana Aplano jest grzejnikiem ,w którym pionowe profile umieszczone są równolegle obok siebie tworząc jedną, „płaską” powierzchnię. Grzejnik przeznaczony jest do montażu naściennego. W zestawie znajduje się dopasowane zawiesia oraz dwa chromowane odpowietrzniki.

Kolorami standardowymi dla tego modelu są Traffic White matowy i Sanblast Grey metalik strukturalny. Pozostałe kolory z palety Jaga dostępne na zamówienie za dopłatą. Grzejnik wyposażony jest w przyłącza do instalacji CO znajdujące się w dolnej, środkowej części grzejnika, rozstaw przyłączy wynosi 50 mm.

Do grzejnika dostępne są dodatkowe, dedykowane akcesoria: półki w kolorze bukowym (wąska i szeroka) oraz reling w wersji z wieszakami lub bez wieszaków.

Grzejnik Iguana Aplano dostępny jest również w wersji Aplano Plus – większa głębokość grzejnika i dodatkowe boczne panele – jest to rozwiązanie szczególnie zalecane do instalacji niskotemperaturowych.