Wyślij zapytanie
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry

Vertiga (Jaga)

Vertiga to nowa klasa grzejników, łączą one w sobie dużą moc grzewczą charakterystyczną dla grzejników Jaga Top Performers, wydajność i sprawność grzejników Energy Savers oraz wyjątkowe wzornictwo serii Jaga Eyecatchers.

Cechą charakterystyczną tego modelu jest zastosowanie dwóch pionowych wymienników ciepła (o poziomym przepływie powietrza). Wymienniki te osiągają bardzo wysoką moc nawet przy niskiej temperaturze zasilania (pompy ciepła, kotły kondensacyjne). Zastosowanie odpowiednich, dobrze przewodzących ciepło materiałów i technologii LowH2O zapewnia wysoką energooszczędność i łatwość w regulacji pracy grzejnika.

Kolorystyka grzejników Vertiga

  • Standardowo grzejnik malowany jest odpornym na zarysowania i działanie promieni UV lakierem proszkowym na kolor Trafic White lub Sundblast Grey, pozostałe kolory dostępne są na zamówienie;
  • Wykończenie GLOW – obudowa (front grzejnika) wykonany jest z płyty HPL o bardzo wysokim połysku – efekt lakieru fortepianowego, dostępny kolor biały lub czarny;
  • Wykończenie KIREI – obudowa grzejnika wykonana jest z materiału Kirei – jest to w pełni ekologiczny materiał pochodzenia organicznego, powstający jako odpad podczas procesu przetwarzania soi. Powierzchnia Kirei dodatkowo zabezpieczona jest matowym lakierem na bazie wody, o połysku < 10%. W tej wersji kaseta ścienna grzejnika wykonywana jest w kolorze szarym, strukturalny metalic.
  • Wykończenie DUNES-  w tej wersji powierzchnia frontowej części grzejnika pokryta jest strukturalnym, matowym lakierem w sposób tworzący efekt przypominający pustynne wydmy kształtowane przez wiatr. Wykończenie Dunes dostępne jest w kolorze białym.