Wyślij zapytanie

Relax 48 (Irsap)

Relax to kultowy model grzejnika dekoracyjnego włoskiej firmy Irsap. Cechą wyróżniającą go na tle innych grzejników jest zastosowanie idealnie płaskiego frontu grzejnika. Grzejnik Relax dostępny jest w 4 podstawowych wersjach: Relax 15, Relax 48, Relax Soft i Relax Twin Power.

Grzejnik Relax 48 cechuje się większą głębokością zabudowy (96.5 – 103.5 mm) dzięki czemu przy zachowaniu niezmienionej wysokości i szerokości osiąga on wyraźnie większą moc niż grzejnik Relax 15. Polecany szczególnie do pomieszczeń o dużym zapotrzebowaniu na ciepło gdzie liczy się nie tylko wydajność ale również dbałość o detale, dopracowanie, elegancja i najwyższa jakość.

Grzejniki Relax dostępne są w szerokiej palecie kolorów i wykończeń specjalnych Irsap, łącznie z wykończeniem Miedź i Mosiądz Vintage, Wall Finished i stal nierdzewna.

Dodatkową zaletą tego modelu grzejnika jest zastosowanie ukrytego systemu przyłączy do instalacji CO co korzystnie wpływa na estetyką zarówno samego przyłącza jak i całego grzejnika. W cenie grzejnika zawarty jest zestaw przyłączeniowy o rozstawie 50 mm – jest on zamontowany i przetestowany, dzięki czemu instalacja i podłączenie grzejnika jest maksymalnie uproszczone. Poza zaworem do grzejnika załączone są adaptery konieczne do połączenia zaworów z instalacją CO – adapter na miedź i na PEX. W zestawie z grzejnikiem dostarczany jest również zestaw do montażu naściennego i chromowany odpowietrznik.

Parametry pracy grzejników Relax:

  • ciśnienie robocze: max 4 bary
  • temperatura robocza: max 95°C